Siirt’in İncisi Bıttım Sabunu

Siirt ilinde asırlardır üretimi el ile yapılan bıttım sabunu Siirt’in incisi olarak bilinmektedir. Doğal güzelliklere sahip olan bu sabunun faydaları saymakla bitmemektedir. Saç ve cilt sorunlarına karşı dost olarak dertlere derman bulabilmektedir. Sabun Siirt’te doğal yöntemler ile yapılıp üretilmektedir. Aynı zamanda bıttım sabunu nasıl yapılır hakkında bilgilere de link üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sabun tamamen doğal yöntemler ile üretilip ve üretiminde hiçbir kimyasal katkı maddesi kullanılmamaktadır. Şimdi sizlere bu sabunun hangi doğal özelliklere sahip olduğunu anlatalım. Bıttım sabunu internet satış ortamında en çok satılan ürünler arasında yerini ilk sıralarda almaktadır. Böylelikle doğal sabunlar arasında en çok tercih edilen sabun Siirt bıttım sabunudur. Diğer sabunlardan farklı olmasının asıl sebebi sabunun doğal üretilmiş olmasıdır. Üretimi Siirt’te asırlardır tamamen geleneksel yöntemler ile yapılıp ve üretiminde herhangi bir makine yardımı kullanılmamaktadır. Sabun yapılışında kimyasal katkı maddesi kullanılmaması insanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Doğal sabunlar her zaman en faydalı olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bu nedenle kimyasal içeren ürünleri tercih etmek ne yazık ki olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

Bıttım sabunu faydalarını sizlere anlatacak olursak; sabun saç dökülmesine, kepeğe, egzamaya, mantara, sedef, sivilce, kaşıntı gibi daha birçok saç ve cilt problemlerine karşı faydalıdır. Herkes tarafından ilgi ile karşılanan bu sabun gün geçtikçe pazar payını artırmaktadır. Bilimsel olarak yapılan araştırmalarda sabunun tamamen doğal üretildiği ve üretiminde hiçbir kimyasal katkısı kullanılmadığı testler sonucunda görülmüştür. Bu da kullanıcıları gönül rahatlığı ile vücutlarına kullanmalarını rahatlatmaktadır. Sizlerde bıttım sabunu satın almaya kararlı iseniz tek yapmanız gereken Siirt ilinden bu sabunu temin etmenizdir. Sabun birçok doğal güzelliklere sahip olduğundan dolayı cildinizi temiz ve ferah tutmasında etkilidir.

Siirt bıttım sabunu doğal üretildiğinden dolayı her yaş grubu için uygun bir üründür. Herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kullananların şu ana kadar yan etki yaptı diye bir konusu açılmamıştır. Kullananlar her zaman memnun olduğunu dile getirmektedirler. Sizlerde bu sabunu deneyerek birçok sorunlu bölgelerinizi giderebilirsiniz.

Bıttım Sabunu Toptan Fiyatı

Siirt’te asırlardır bu üretilen sabunu sizlerde Siirt ilinden temin ederek kendi bölgelerinizde satışa sunabilirsiniz. Siirt ilinden üreticisi ile görüşüp toptan bıttım sabunu temin edebilirsiniz. 0543 815 7191 cep telefon numarasından bizlerle iletişime geçebilir veya internet sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bıttım sabunu perakende fiyatı ortalama 25 liraya satılırken toptan fiyatlarda kilosu 20 liradan satılmaktadır.