Siirt’in Doğal Bıttım Sabunu

Siirt yöresi sabunları arasında Mardin ilinde de yaygın olarak üretimi yapılan bıttım sabunudur. Bu sabunun en önemli özelliği tamamen doğal olmasının yanında insan hayatını sağladığı iyiliklerde vardır.

Saçım dökülüyor ?

Saçınızın dökülmesi kötü bir durum olabilir. Saç dökülmesine önlem alınmaz ise ilerleyen zamanlarda kellik gibi sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Saçların korunmasında etkili sabunları kullanarak saç dökülmesini azaltma sağlayabilirsiniz. Saçınızın dökülmemesi için bu sabunu kullanabilirsiniz. Firmamız bıttım sabunu imalatında sizlere kalite ve sağlıklı ürünler sunmaktadır.

Saç dökülmesini Engelleyen Sabunlar !

Bıttım sabunu   imalatı yapan firmamız sizlere saç dökülmesinde yardımcı olabilir. Bu sabunlar saç dökülmesini durdurmaz saçınız ile ilgili sağlık probleminiz saç hastalıkları gibi sorunlar ile baş başa kalmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda herhangi bir sağlık kuruluşundan destek alınız. Sabunumuz doğal bir sabundur. Kesinlikle yan etkisi yoktur.

Kullanımında saçlara vereceği bir zarar söz konusu değildir.

Saçlarınızın daha bakımlı olmasını sağlamaktadır. İçinde bulunan fıstık ve doğal yağ oranı saçınızı besleyen bir kaynaktır. Bu sabun el ile yapılmaktadır. Yıllardır kullanılan bir sabun türevidir.Saçlarınız için %100 ne kaynağıdır. Bu yabani fıstıkla üretilen sabun asıl ham maddesi adı bıttım dır. Bıttımlar toplanarak yoğrulur ve bu doğa harikası sabun meydana gelir.

Bıttım Sabunları için Sipariş Verin..

Siirt yöresinden sizlere sabun gönderimi yapmaktayız. Sabunlarımızı Türkiye’nin neresinde olursanız olun anlaşmalı kargo şirketleri ile sipariş verdiğiniz gün kargoya verilir kısa sürede adresinizde olur. Üstelik firmamız bu sabunları toptan ve perakende satıcılarında uygun fiyatlara gönderilir. En uygun Bıttım sabunu fiyatları garantimiz ile siparişlerinizi bekliyoruz.