Organik Bıttım Sabunu

Organik bıttım sabunu ile bir takım saç sorunları ve cilt sorunları maziye karışıyor. Siirt ve Mardin yörelerinde el yapımı olarak üretilen sabun saç ve cilt sorunlarını kolay bir şekilde ortadan kaldırma özelliğine sahiptir. Organik sabunumuzun üretiminde hiçbir şekilde kimyasal katkı maddeleri kullanılmamaktadır. Mardin bıttım sabunu tarihe faydaları ile damga vuran saç ve cilt sabunudur. Sizlerde kullanarak mucizevi faydalarını keşfedebilirsiniz. Binlerce yıl öncesinden bugünümüze kadar gelen organik sabunumuz geleneksel ev yöntemleri ile hazırlanıp satışa çıkarılmaktadır. Bizlerde Siirt ilinin üreticisi olarak sabunu tamamen organik yollar ile üretip ayağınıza kadar PTT kargo sayesinde getirme imkanı sağlıyoruz. Sabunumuz adından bilineceği gibi bıttım bitkisinin elde edilen meyvesinin yağından üretilmektedir. Yapım aşaması el ile yapılmaktadır. Fabrikasyon makineleri hiçbir şekilde kullanılmamaktadır. Sabunumuz laboratuvarlarda yapılan analizler sonucunda %100 organik olduğu ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda bilim adamlarının yaptığı testler sonucunda bıttım sabunun faydaları tamamen kalıcı ve kesin çözümler sunduğu bilinmiştir. Sabunda antiseptik ( mikrop öldürücü ) özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik hiçbir sabunda bulunamazken sadece bıttım sabununda bulunmaktadır. Buda sabunun ne kadar ayrıcalıklı özelliklere sahip olduğunun göstergesidir. Antiseptik özelliği sayesinde saç dökülmesi, saç derisi hastalığı, kepeklenme, mantar, sedef, sivilce, kaşıntı ve daha birçok cilt sorunlarına karşı kalıcı çözümler bulmaktadır.

Bunlarla birlikte bıttım sabunu yan etkisi bulunmayan organik üründür. Hiçbir zararına maruz kalmadan gönül rahatlığı ile saç veya cilt sorunlarınıza kullanabilirsiniz. Ellerin temiz ve bakımlı durmasında da bıttım sabunu etkili sonuçlar göstermektedir. Böylece ellerdeki mikropların da giderilmesinde sizlere yardımcı olacaktır.

Organik Bıttım Sabunu Fiyatı

Bıttım sabunu her yerde satışını görebileceğiniz bir üründür. Fakat bu göreceğiniz sabunların ne kadar derece organik üretilip üretilmediğini de bilmeniz gerekmektedir. Ancak şimdi sizlere vereceğim birkaç püf nokta ürünün organik olup olmadığını kolayca anlayabileceksiniz. İlk olarak sabunun kokusuna dikkat etmeniz gerecektir. Sabunun kokusu sizlere bıttım meyvesinin kokusu vermelidir. Diğer bir unsur ise sabunun rengidir. Sabun açık veya koyu yeşil renge sahip olmalıdır. Diğer ve son unsur ise sabunun üretim yapılmış yeri Siirt veya Mardin illerinden birisi olmalıdır.

Organik bıttım sabunu fiyatına gelecek olursak sabun piyasada 25 ile 30 lira arasında satışa sunulmaktadır. Piyasa değeri şuan 25 TL olarak belirlenmiştir. Sizler sabunu alırken sabunun fiyatı 25 ile 30 liranın altında veya üzerinde olmadığına dikkat etmeniz sizler için yararlı olacaktır.