Doğal Bıttım Sabunu

Bıttım sabunu Siirt ilimizde doğal yöntemlerle üretilip üretiminde kimyasal katkı maddesi kullanılmamaktadır. %100 doğal üretilip saç ve cilt problemlerine karşı faydalıdır. Doğal bıttım sabunu Siirt ilimizde binlerce yıldır üretilmektedir. Ürün hakkında daha net bir bilgiye sahip olmak için el yapımı bıttım sabunu adlı makalemize göz atabilirsiniz. Şimdi sizlere sabunun nelere iyi geldiği hakkında bilgilere yer vereceğim.

Bıttım Sabunu Sedef Hastalığına İyi Gelir mi?

Doğal bıttım sabunu antiseptik özelliğine sahip olduğu için bütün cilt problemlerine karşı faydalıdır. Bu netice ile bıttım sabunu sedef hastalıklarına karşı oldukça etkili bir sabundur. Sizlerde sedef hastalığınızı doğal ürünle gidermek için hemen sabunu kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Sedef hastalığına karşı sahte ürünleri değil de doğal ürünleri tercih etmeniz sizler için daha faydalı ve yararlı olacaktır.

Bıttım Sabunu Mehmet Aydın

Piyasada bıttım sabunu adı altında birçok sabun satıcısı bulunmaktadır. Bunların arasında da en bilindik görünen mehmet aydın adlı firmadır. Mehmet Aydın Bıttım sabunu satın almak için hemen bizlerle iletişim haline geçebilirsiniz. 1 kilogram 6 kalıp değeri 25 tldir.

Sarı Renkli Bıttım Sabunu

Birçok müşterimizden sık sık aldığımız sorularından biri de sarı renkli bıttım sabunu doğal mıdır? Öncelikle bıttım sabunu üretilirken yapımında bıttım yağı kullanılmaktadır. Bu yağın doğal rengi yeşildir. Bu nedenle doğal sabunun rengi yeşil olmalıdır. Sarı renkli olanlar boyalı olduğunu unutmamanız gerekir. Sarı renge sahip olan sabunları satın almayınız.