Bıttım Sabunun Ham Maddesi Nedir?

Bıttım sabunu güneydoğu bölgesinin incisi haline gelmiş son derece faydaları olan uzmanlar tarafından önerilen faydalı bir sabun türüdür. Bıttım sabunu yabani fıstık yani menengiç yağından elde edilmektedir.Doğal ürünlerden üretilme sebebiyle hiç bir yan etkisi yoktur ve kimyasal madde içermez. Bıttım sabunu siirte özgü bir sabundur. Toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur. Maliyeti çok az olan bu ürünün faydaları saymakla bitmez. Bıttım sabununu bol suyla yıkayıp köpürttükten sonra masajla birlikte saçlarınızın diplerine doğru ovalayınız. Bu sabunu düzenli kullanmaya dikkat ediniz. Bir kaç gün bıttım sabunu kullanıp diğer günlerde başa bir kimyasal madde kullanmayınız. Her gün saçınızı yıkamanız gerekiyorsa her gün bu sabunla yıkayınız. Bıttım sabunu kelliğe kepeklenmeye egzemaya mantara ergenlik sivilcesine ayak kokusuna saçlardaki yağlanmaya solgun görünüme karşı bire bir çözüm olmaktadır.

Saçlarınızda dökülme mi meydana geldi?

Bu sabun ile eski saçlarınıza tekrar kavuşabilirsiniz. Beyazlamış saçlar için ise 6-7 kullanıldığında saçınız eski rengini alır ve besliyici özelliğe sayesinde daha gür çıkmaktadır. Mikrop öldürücü özelliği sayesinde saç diplerinde zararlı maddelerin yok olmasına sebep olur saçınızı korur. Bıttım yemişleri eylül ayı yada eylül ayının sonuna doğru bahçelerden toplanıp kurutulur ve değirmende öğütülerek toz kıvamına getirilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin sipariş ettiği tüm ürünler göz önünde bulundurularak küçük dilimler halinde uygun ambalaj ve paketleme yapılarak kargoya verilmektedir.

Bıttım Sabunu Toptan ve Perakende

Bizlere ulaşıp yapmış olduğunuz tüm siparişler göz önünde bulundurulmaktadır. Kalite standartları gereği tüm çalışmalar ve görüşmelerimiz kayıt altına alınmaktadır. Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelere toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur. En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. 7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir.Bizi arayın siparişleriniz uygun ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra sizlere teslim edelim. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.