Bıttım Sabunun Güzellik Sırrı

Siirt bıttım sabunu faydaları sayesinde birçok doğal güzelliklere sahip olabilirsiniz. Siirt ilimizde doğal yöntemler ile ürettiğimiz hakiki sabunumuz birçok saç ve cilt sorunlarına karşı faydalı olduğu bilinmektedir. İçerdiği menengiç yağı sayesinde saç dökülmesi, saç beyazlaması, sivilce, egzama, mantar ve sedef hastalıklarınızı giderebilirsiniz. Tamamen el yapımı üretilmekte ve üretimi sırasında fabrikasyon yardımı kullanılmamaktadır.

Bıttım Sabunun Cilt İçin Güzellikleri

Bıttım sabunu ile sivilce problemlerinizi giderebilirsiniz. Aynı zamanda sivilceleri gidererek tekrar oluşmasını engellemektedir. Sivilceler için kullanmanız gereken tek ürün sadece Siirt bıttım sabunu olmalıdır. Bunlarla sınırlı kalmayıp daha birçok egzama, kaşıntı, mantar ve gözeneklerin açılarak iyileşmesinde yardımcı olmaktadır.

Bıttım Sabunun Saç İçin Güzellikleri

Saçların canlı görünüm kazanmasını sağlamak için kesinlikle saçlarınız için bıttım sabunu kullanmanız gerekmektedir. Bıttım sabunu saça faydaları adlı makalemizde de sabunun saça karşı faydalarını okuyabilirsiniz. Bıttım sabunu öncelikle saç dökülmesini tamamen önlemektedir. Saçların dökülme oranını yaklaşık %95 azalttığı görülmektedir. Bu bilgilerde bilim adamları tarafından araştırılmış ve onaylanmıştır. Bunlarla birlikte saç kepeklenmesine, kırık saçlara, yağlı saçlara da bıttım sabunu ile doğal çözümler sunabilirsiniz.

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır

Her ürünün kendine özgü bir kullanımı bulunmaktadır. Bunların arasında ürettiğimiz sabunun da kullanım şekli bulunmaktadır. Bıttım sabunu kullanırken yanında herhangi bir farklı ürün kullanmanız doğru bir sonuç ile karşılaşmazsınız. Aksine zararları ile karşı karşıya kalmış olursunuz. Bıttım sabununu saçlarınıza kullanırken yaklaşık 3 dakika köpüğü ile parmak uçları ile masaj uygulamanız gerekmektedir.