Bıttım Sabunun Faydaları

Bıttım sabunu faydaları ile tanınmış doğal üründür. Üretimi sırasında hiçbir kimyasal katkı kullanılmamaktadır. %100 doğal üretilen sabunun faydaları saymakla bitmemektedir. Saç ve cilt sorunlarınız için kullanmanız gereken ürünlerin başında yer almaktadır.

Bıttım sabunu saça ve cilde sunduğu faydalar ile ilk olarak ülkemizde ve Dünyada büyük bir rağbet görmüş doğal sabundur. Saç dökülmesini tamamen önler ve kepeklenmenin oluşmasını engeller. Aynı zamanda sivilce, egzama ve kaşıntılara da iyi gelmektedir.

Bıttım Sabunu Faydaları Nelerdir;

  • Saç dökülmesini önler, saç köklerini güçleştirir ve besler.
  • Saçlarda bulunan yağlanmayı giderir, saç beyazlamasını önler, saçların canlı görünmesine yardımcı olur.
  • Mikrop öldürücü özelliği ile sivilce, egzama, mantar, sedef gibi cilt sorunlarını gidermekte etkili sonuçlar gösterir.

Saça ve cilde faydaları oldukça fazla olan sabun, Siirt’te yetişen bıttım bitkisinin yağından elde edilen mucizevi sabundur. Saç dökülmesini tamamen önler ve kepeği de gidermekte etkili sonuçlar gösterir. Antiseptik özelliği ile cildinizde bulunan birçok sorunlara karşı da iyi gelmektedir. Özellikle, sivilce, egzama, mantar ve sedef gibi cilt sorunlarını yok eder. Varislerin rahatlatılmasında önemli rol oynar. Gözeneklerin açılmasında yardımcı olur. Tamamen doğal üretilen sabun, herhangi bir zararı veya yan etkisi bulunmamaktadır. Bıttım sabunu faydaları arasında en önemlisi de saç beyazlamasını önleyip saçların eski rengini almasıdır. Siirt bıttım sabunu faydaları tüm dünyaca bilinen doğal mucizevi üründür. Herkes tarafından kullanılıp tavsiye edilmektedir. Sabun Siirt’te üretilmektedir. Siparişleriniz kargolanıp Siirt’ten gönderilmektedir.

Mucizevi faydalara sahip olan bıttım, tamamen el yapımı olarak üretilmektedir. Hiçbir fabrikasyon yardımı alınmadan üretilmektedir. İlk olarak sabun büyük bir tekerlek halinde çıkmaktadır. Daha sonra sabun tel ile kalıplar haline getirilip kesilmektedir. Bu yüzden sabunun kesimi sırasında bile fabrikasyon makineleri kullanılmamaktadır.