Bıttım Sabunu

Bıttım sabunu Güneydoğu Anadolu bölgesinin şirin ili olan küçük şehir olarak adlandırılan Siirt’te üretilmektedir. Tamamen doğal ve katkısız üretilmektedir. Üretimi sırasında hiçbir kimyasal katkısına yer verilmeden hazırlanır. Bunun yanında tamamen doğal üretildiğinden dolayı herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile saça ve cildinize kullanabilirsiniz. Aynı zamanda doğal üretildiği için bütün yaş grupları için onaylı bir sabundur.

Bıttım sabunun saça ve cilde faydaları saymakla bitmemektedir. Saç dökülmesi, kepeklenme, yağlanma, saç beyazlaması, kırık saçlara sahip olanlar bıttım sabunu kullanabilirler. Sadece saç sorunlarına çözüm sağlamakla kalmayıp daha birçok cilt sorunlarını da önlemek de etkili sonuçlar göstermektedir. Sivilce, egzama, mantar, sedef ve kaşıntı gibi cilt problemleri ile karşı karşıya iseniz kesinlikle bıttım sabunu kullanmanız gerekmektedir.

Doğal sabunu kullandıktan sonra kesinlikle şampuan, krem veya kimyasal içerikli sabunları çöpe atmalısınız. Ne yazık ki kimyasal içerikli ürünler saç ve cildin en büyük düşmanıdır. İnsanlar şampuan ve saç kremlerini kullanırken saçların ferahlığını hissetmektedirler. Ancak bu kandırıcı bir durumdur. Zaman geçtikçe saçlar dökülmeye ve yıpranmaya başlanmaktadır. Kısa süreli fayda sağlayan kimyasal içerikli ürünler zamanla kalıcı zararlara yol açmaktadır. En büyük örnek ise saç dökülmesi sorunun başlamasıdır.

Sahte kimyasal ürünleri bir kenara bırakın %100 doğal üretilen Siirt bıttım sabunu kullanmaya başlayın. Kısa sürede etkili sonuçlar gösteren sabun, en kullanışlı sabun haline gelmiştir. Düzenli kullanım sonucunda kesin olumlu sonuçlar göstermektedir. Tamamen doğal üretildiği için saça ve cilde faydaları saymakla bitmemektedir. Sizlerde saç ve cilt sorunlarınızı gidermek için bıttım sabunu kullanabilirsiniz. İnternet sayfamızdan kolayca sabunun temini yapabilirsiniz.

Saçlarınız dökülüyor ve hiçbir çözüm bulamıyor iseniz sizlere son çare bıttım sabunu olabilir. %100 doğal üretilmektedir. Saç dökülmesini büyük bir oranda tamamen azaltır. Saçlarınızı güçlendirmek ve doğal beslemek için kesinlikle kullanmanız gereken ürünlerin başında gelmektedir. Sabunu kullandıktan sonra saçlarınızın ne kadar doğal bir yapıya sahip olduğunu fark edebileceksiniz.

Bıttım sabunu faydaları saçlar için sayısızdır diyebiliriz. Saçlarınız beyazlıyor ise kesinlikle kimyasal içeriklere sahip olan boyalar kullanmayınız. Saç boyaları kısa süreliğine istenilen rengi vermektedir. Daha sonra beyazlayan saçlar rengini almaya başlamaktadır. Aynı zamanda saç boyaları saç beyazlamasını daha fazla artırmaktadır. Fakat bıttım sabunu kullanmaya başladıktan sonra ortalama 7-9 ay içerisinde saç beyazlamasına dair bir tel bile saçlarınız da kalmayacaktır. Sabun tamamen saç beyazlamasını ortadan kaldırmaktadır. Saçlar için bu kadar fazla özelliğe sahip olan Siirt bıttım sabununu kullanmadan geçmemenizi tavsiye etmekteyiz.