Bıttım Sabunu Zararları Nelerdir?

Doğal sabunlar arasında ilk tercih edilen Siirt’e özgü üretilen doğal bıttım sabunudur. Milliyet.com.tr ve cnnturk.com gibi büyük haber sitelerinde bıttım sabunu faydaları hakkında bilgiler verilmiştir. Sabunun faydaları bilimsel olarak da araştırılıp onaylanmıştır. Bıttım sabunu üzerinde birçok üniversite analizleri ile araştırıp, sabunda herhangi bir yan etkisi veya insan sağlığına zarar verebilecek bir unsur bulamamıştır.

Ancak yine de sizlere bıttım sabunu zararları hakkında bilgi vermek mecburiyetindeyiz. Bu durum ise sabun ile alakalı bir durum değildir. Aktarlarda veya internet üzeri bıttım sabunu satışlarında sahte olanı da ne yazık ki satılmaktadır. Birçok firma kar amacını daha fazla artırmak adına sahte bıttım sabunları satın alıp müşterilere satışa sunulmaktadır. Bu durum sonucunda da sahte ürünü kullananlar sabunun zararlarına maruz kalabiliyor. Bıttım sabunu adı altında satılan sabunlarda kullanılan parfüm, hayvansal, defne, zeytinyağı gibi yağlar bıttım yağına ilave edilerek üretilmektedir.

Bizlerin ürettiği bıttım sabunundan kesinlikle hiçbir katkı maddesi veya herhangi zararlı yağlar kullanılmamaktadır. Tamamen doğaldır satın alıp ürünü hemen test edebilirsiniz.

Yapılan bu sahtekarlık yüzünden biz Siirt’li üreticileri ne yazık ki üzmektedir. Tamamen doğal ürettiğimiz sabunun satışı güvensizlikten dolayı düşmektedir. Tamamen doğal sabunu aldığınız sürece faydalarını kısa bir sürede göreceksiniz ve herhangi bir yan etkisine maruz kalmayacaksınız. Piyasada satılan sahte sabunlara karşı herhangi bir alışverişte bulunmanızı hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz.

Siirt bıttım sabunu dünyada üretilen doğal sabunların başında yer almaktadır. Saç dökülmesine ve kepeğe oldukça faydalı sonuçlar gösteren ürün herkes tarafından kullanılmaktadır. İçerdiği bıttım yağı sayesinde saç köklerini besler ve güçlendirir. Büyük bir oranda saç dökülmesini azaltır ve saçların daha güçlü bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur.

Tamamen doğal yöntemlerle üretilen bu mucizevi Siirt sabununu sizlerde hemen kullanabilirsiniz. Deneme amaçlı en uygun fiyat olan 1 kilogram satın alarak sabunu saçlarınıza veya cildinize kullanıp deneyebilirsiniz.

Hemen sipariş vermek için internet sayfasında bulunan sipariş ver formunu doldurarak veya 0543 815 71 91 cep telefon numarasından bizlere iletişime geçebilirsiniz.