Bıttım Sabunu Toptan Satış

Bıttım sabunu güneydoğu bölgesinin incisi haline gelmiş tamamen doğal ve kimyasal madde içermeyen siirt yöresine ait bir sabun türüdür.

Bıttım sabunu toptancıları arasında uygun fiyatlı satış yapan sabuncu firmayız. Faydaları saymakla bitmeyen bu ürün uzmanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.Bu ürün Siirt yöresinde bulunan bıttım yani menengiç fıstığının yabani halidir.

Toptan Bıttım Sabunu Siparişi

Hemen firmamızı arayarak toptan bıttım sabunu satın alabilirsiniz. Bıttım yemişi kurutulup toz haline getirildikten sonra sabun şeklini almaktadır. Tamamen doğan olan bu ürün sizlerin vucutta yaşamış olduğunuz bir çok derde deva olmaktadır. Bıttım sabununu saçlarınızı bol suyla yıkayıp köpükledikten sonra saç diplerinize masajla beraber yedirmelisiniz. Bu ürünü kullanırken başka bir kimyasal madde kullanmayınız.

Bıttım Sabunu Kullanım Alanları

Kullanım düzeni bu sabun için çok önem taşır. Bir kaç gün bıttım kullanım diğer günlerde başka bir kimyasal madde kullanmayınız. Beyazlamış saçlara egzama mantar ergenlik sivilcesi ayak kokusu gibi bir çok problemi ortadan kaldırmaya bire bir doğal tedavi türüdür.

Beyazlamış saçların eski rengine dönmesi :

Beyazlamış saçlarınız bıttım yağıyla beslenir ve eski haline eski rengine döner. Solgun duran saçlarınız besleyici yağ sayesinde daha dolgun ve parlak gözükmektedir.

Saç dökülmesindeki etkisi :

Bıttım sabunu saç dökülmesini tamamen durdurur. Bu sabunu kullanarak saçlarınızı geri kazanabilirsiniz ve kepek probleminden kurtulmuş olursunuz. Beyazlamış saçlarda 6-7 ay düzenli kullanıldığında saçlarınızın eski halini aldığını çok net göreceksiniz. Deri hastalıklarına ve vucutta  bulunan kızarıklık tahriş yara gibi bir çok probleminize deva olmaktadır.

Bıttım Sabunu Toptan ve Perakende Satışlarımız

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile hizmet vermekteyiz. Ödemelerinizi gerek önceden gerekse kargo kapınıza geldiği zaman yapabilirsiniz. Kalite standartlarına uygun verdiğimiz hizmette tüm görüşmeler ve çalışmalarımız kayıt altında tutulmaktadır.

Siirt Bıttım Sabunu Satıcısı

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Siparişleriniz aynı gün içersin de kargoya verilir ve en kısa sürede elinize geçer. 7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.