Bıttım Sabunu Saç Çıkarır mı?

Bıttım sabunu saç çıkarır mı? Son dönemlerde müşterilerimiz tarafından sıklıkla aldığımız sorulardan biridir. Bıttım sabunu faydaları ile tanışanların en çok akıllarına takıldığı soruların başında gelmektedir. Şunu bilmeliyiz ki, bıttım sabunu doğaldır. Üretiminde hiçbir kimyasal maddeler kullanılmaz. Siirt ili civarında yetişen bıttım bitkisinden elde edilen yağ ile üretilmektedir. Siirt halkı bu bitkiye bıttım ismini vermiştir. Bıttım yağı çok değerli bir bitki türüne sahiptir. Bıttım bitkisinin hasadı her yıl Ağustos ayı sonu ve Eylül ayının başında yapılmaktadır.

Şimdi gelelim asıl makalemizin konusuna bıttım sabunu saç çıkarır mı? sabun dediğimiz gibi bıttım yağından üretildiği için bu yağ sayesinde birçok saç sorunlarınıza çözüm getirebilme şansına sahipsiniz. Dökülen saçları tekrar geriye getirmek imkansız olarak görülse de bu bıttım sabunu ile oldukça basit bir çözümdür. Sabunun içeriğinde bulunan yağ sayesinde saç derisine doğal tedavi uygulayarak saç köklerinin tekrar dirilmesine yardımcı olmaktadır.

Uzun bir sürede de tekrar saçların çıkmasına yardımcı olsa da kesin olarak saçların tekrar çıktığı görülmüştür. Bıttım sabunu kullananların birçok sabunun tekrar saç çıkardığını dile getirmişlerdir. Sadece müşterilerin söylediği ile kalmayıp bilim adamları tarafından yapılan araştırmalar sonucunda bıttım sabunun saçları tekrar çıkarabileceği özelliğe sahip olduğunu onaylamışlardır. Bilim adamları tarafından yapılan testler sonucunda bıttım sabunu saç çıkarır özelliğini onaylamışlardır. Böylece bıttım sabunu birçok büyük haber ve sağlık sitelerinde faydaları ile yer almıştır.

Saçlarınız ile vedalaşmış iseniz saç ektirmeye gerek duymadan doğal sabunumuzu kullanabilirsiniz. Doğal sabunumuz sayesinde saçlarınızı tekrar canlandırabilirsiniz. Ölü saç köklerinizi tekrar doğal tedavi uygulayarak diriltme özelliğine sahiptir. Sizlerde eski saçlarınıza kavuşabilmek için hemen sabunumuzu kullanabilirsiniz. Sabunu nasıl temin edebilirsiniz? İnternet sayfamızda bulunan sipariş ver formunu doldurarak siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.