Bıttım Sabunu Kullanın

Siirt ve Mardin illerimizde yaygın olarak üretilen mucizevi bıttım sabunu saça ve cilde iyi geliyor. Tamamen doğal yöntemlerle üretilen bıttım sabunu birçok sağlık sorunlarına şifa oluyor. Mucizevi ürünü kullanarak birçok sağlık problemlerinizi giderebilir ve problemlerin tekrar oluşmasını önleyebilirsiniz. Üretiminde hiçbir kimyasal katkı maddesi kullanılmadan üretilen bıttım sabunu herkes tarafından büyük bir ilgi ile tercih ediliyor. Bıttım sabunu faydaları ile tercih edilen mucizevi saç ve cilt sabunudur. Siirt ilimizde üretimini sağladığımız bitkisel bıttım sabunu birçok ünlü üniversitelerde araştırma konusu olmuştur. Daha sonra tanıtımı yapılan bu sabun büyük dergi ve haber sitelerinde yaygınlaşmaya devam etmiştir.

Yeşil Bıttım Sabunu Kullanın

Ülkemizde birçok bıttım sabunu firma satıcısı bulunmaktadır. Her firma üreticisi farklı renklerde üretim sağlamaktadır. Beyaz, sarı ve yeşil gibi farklı türlerde bıttım sabunu üretimi yapılmaktadır. Sizler için en faydalısı olan yeşil bıttım sabunudur. Çünkü sabun üretimi yapılırken kullanılan bıttım yağı meyvesi yeşil renge sahiptir. Bu yağ sabuna kullanıldığında doğal olarak yeşil rengini almaktadır.

Bıttım Sabunu Cilde İyi Geliyor

Sabunumuz saç problemlerine iyi geldiği gibi birçok cilt problemlerine karşı da oldukça iyi geliyor. Bunların arasında özellikle bıttım sabunun sivilceye faydaları yer almaktadır. Sabunumuz da bulunan antiseptik özelliği sayesinde sivilcelerinizi tamamen önleyici özelliğe sahiptir. Bıttım sabunu sadece sivilce problemini önlemekle kalmayıp daha birçok cilt problemlerine de iyi gelmektedir. Bunlar arasında sivilce, egzama, mantar ve sedef hastalıkları da yer almaktadır.

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır?

Sabunun kullanımı oldukça basittir. Kullanırken yanında kesinlikle ek bir ürün kullanmamalısınız. Her gün yıkamak yerine 2 günde bir saçlarınıza kullanabilirsiniz. Kullanımı hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilmek için bıttım sabunu nasıl kullanılır adlı makalemize de göz atabilirsiniz.