Bıttım Sabunu Kullananlar Memnun

Siirt ve Mardin illerimizde büyük emekler uğraşında üretilen bıttım sabunu saçlara ve cilde faydaları ile kullanılmaktadır. Merak edenler için bıttım sabunu kullanarak memnun kalanların yorumlarını bu sayfamızdan kolayca okuyabilirsiniz. Aynı zamanda sizlerde sabun hakkında yorumlarınızı sayfamızda ki alt bölümde yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Bıttım sabunu bıttım (menengiç) yağından elde edilmektedir. Doğa sayesinde yetişen bıttım meyvesinin yağıyla üretilmektedir. Doğal yöntemler ile hazırlanan sabun, saç ve cilt için en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. El yapımı üretilmesi ile birlikte üretim yeri tamamen hijyenik tutularak üretilmektedir. Kullanan müşterilerimiz ilk olarak sabunun yan etkisine maruz kalacaklarından şüphe duymaktadırlar. Ancak kullandıktan sonra faydalarını gözle görülür bir şekilde fark etmektedirler. Bıttım sabunundan memnun kalan müşterilerimiz sabunu gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir.

Siirt bıttım sabunu kullananlar memnun! Sabunu kullanan müşteriler sabundan memnun olduklarını dile getirmektedirler.

Özellikle saç dökülmesi için en çok tercih edilen ürünlerin başında yer almaktadır. Sabunu kullananların çoğu saç dökülmesini önlemek için kullanmaktadırlar. Faydaları saymakla bitmeyen doğal sabunumuzu sizlerde saç veya cilt sorunlarınızı iyileştirmek için hemen satın alıp kullanabilirsiniz. Saç beyazlaması sorunlarına karşı da kullanılmakta olan sabun, saç boyasının önüne geçmektedir. Saçları beyazlayan kişiler genellikle kimyasal ürünler olan saç boyalarını tercih etmektedirler. Bu yanlış bir karardır. Saç beyazlamasını yok etmek için doğal sabunu kullanabilirsiniz. Ortalama 5-7 ay içerisinde saçlarınızın eski doğal rengini almasını sağlamaktadır. Antiseptik özelliği ile de saç bakterilerini önler. Sivilceleri, egzamayı, akneleri, kaşıntıyı ve mantarı önlemektedir.

Doğal bıttım sabunu arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Sabunumuz kendi yerinden Siirt’ten üretilip sizlere gönderilmektedir. Hemen http://www.dogalbittimsabun.com internet adresimizde bulunan sipariş ver formunu doldurarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Bıttım sabunu her bölgeden farklı isimlerle bilinmektedir. Bazı bölgelerde sabun, gizven, menengiç olarak da bilinmektedir.

Bıttım Sabunu Kullananların Yorumları;

Mersin’den İrem;

Uzun yıllardır sabunu kullanıyorum, saçlarım beyazlamıştı sizin sabununuz sayesinde doğal rengini almış oldu.

Şırnak’dan Ahmet;

Sivilce sorunlarımı gidermek için kullanmadığım ürün kalmamıştı, sizin sayenizde gerçekten sivilcelerim giderildi. Daha önce kullandığım kimyasal ürünler için pişmanım.

Bursa’dan Sinem;

Yağlı saçlarım vardı, bıttım sabunu kullandıktan sonra gözle görülür şekilde yağlı saçlarım kayboldu ve çok memnun kaldım. Bütün arkadaşlarıma sabununu tavsiye ediyorum yeni siparişlerde görüşmek üzere.

Siirt’ten Davut;

Saçlarım sabunu kullanmadan önce çok cansız ve güçsüzdü. Kullandığım saç ilaçları hiçbir etki fayda göstermedi. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizin sabunu kullandım ve gerçekten memnun kaldım. Saçlarım çok canlı görünüme sahip şuan.

İstanbul’dan Mustafa;

Kaşıntılarım için kullanıyorum, 1 haftadır satın aldım sabunu ve yavaş yavaş kaşıntılar azaldı.

Ankara’dan Çiğdem;

Bende saç dökülmesi oldukça fazlaydı ne yapacağımı bilemiyordum. Doktoran gittim ve bıttım sabununu kullanmamı söyledi kullanıyorum şuan çok memnunum.

Bıttım Sabunu Kullananlar Memnun” için 15 yorum

 • Kasım 16, 2017 tarihinde, saat 11:15 pm
  Permalink

  Bıttım sabunu kokusu çok hoşuma gitmişti. Doğal kokusunu gerçekten veriyordu. Saçlarım da Bıttım kokusu olması beni çok mutlu ediyordu. 🙂

  Yanıtla
 • Kasım 18, 2017 tarihinde, saat 8:32 pm
  Permalink

  Saçkıran hastalığım var 3 gün oldu sabunu kullanalı inşallah etkisini görürüm. Olumlu olumsuz yorumumu buraya tekrar yazacağım tesekkurler.

  Yanıtla
 • Kasım 18, 2017 tarihinde, saat 10:43 pm
  Permalink

  Bıttım Sabununu daha önce eczanelerden satın almıştım siirt’in doğal aynısı idi. Kullanıyorum ve memnunum bende sabunum bitmek üzere bitince sizden sipariş vereceğim ilginiz için tesekkurler

  Yanıtla
 • Kasım 18, 2017 tarihinde, saat 10:44 pm
  Permalink

  Cildimde sedef hastalığı var sizin sabunu öneriyorlar yan etki yapar diye korkuyorum cildim gittikçe daha kötüye gidebilir mi acaba merak ediyorum

  Yanıtla
 • Kasım 18, 2017 tarihinde, saat 10:47 pm
  Permalink

  Doğal Bıttım Sabunu mantar hastalıklarına iyi geldiğini söyledi doktor ve doktor tavsiyesi üzerine sabunu kullanıyorum gerçekten Mantarda azalma var çok çok memnunum

  Yanıtla
 • Kasım 19, 2017 tarihinde, saat 10:00 pm
  Permalink

  Ben sabunu daha önce antalya’da aktardan alıyordum. Fakat aktardan aldığım sahteydi, doğal değildi. Hiçbir faydasını görmedim. Sivilce sorunu yaşıyorum. Bıttım Sabunu sivilcelere faydalı olduğu söyleniyor. Bu yüzden doğal olanı bu site de satıldığı söyleniyor. Kullanıyorum inşallah faydasını görürüm

  Yanıtla
 • Kasım 19, 2017 tarihinde, saat 11:08 pm
  Permalink

  Bıttım sabunu fiyatı ne kadar? Sitenizi inceledim fakat fiyatları göremedim. Ve 1 kilogramda kaç kalıp bulunmakta?

  Yanıtla
 • Kasım 20, 2017 tarihinde, saat 6:11 pm
  Permalink

  Sabunu bende kullanıyorum ama Bıttım sabunu rengi hakkında pek bilgim yok yeşil ve sarı olanı da varmış hangisi doğal?

  Yanıtla
 • Kasım 20, 2017 tarihinde, saat 11:37 pm
  Permalink

  Sabunun yan etkileri yani herhangi bir zararı var mı? Endişem var. Daha önce satın aldım başka bir firmadan zararlı oldu bana

  Yanıtla
 • Kasım 20, 2017 tarihinde, saat 11:41 pm
  Permalink

  Sabun tüylenme yapar mı? Saç çıkarıcı özelliğe sahip olduğundan dolayı tüylenme yapar mı acaba?

  Yanıtla
 • Kasım 21, 2017 tarihinde, saat 4:49 pm
  Permalink

  sabunu araştırdım ama internette mehmet aydın bıttım sabunu daha faydalı olduğu söyleniyor? Kararsız kaldım şimdi bilemiyorum satın alsam mı almasam mı.

  Yanıtla
 • Kasım 21, 2017 tarihinde, saat 9:03 pm
  Permalink

  Marketler de ve migroslarda da bu sabun satılıyor ama doğal mı bilmiyorum tanesi 2 tlye satılıyor

  Yanıtla
 • Kasım 26, 2017 tarihinde, saat 2:49 pm
  Permalink

  Saçlarım aşırı dökülüyor Bıttım sabunu saça iyi gelir mi ? Saçlara karşı siirt Sabununu öneriyorlar satın almak istiyorum.

  Yanıtla
 • Kasım 26, 2017 tarihinde, saat 3:27 pm
  Permalink

  Merhaba ben kilisten yazıyorum. Bıttım sabunu satın aldım ve elime ulaştı. Ancak ben sivilce için kullanacağım. Sivilceler için nasıl kullanılır tavsiyeler nelerdir?

  Yanıtla
 • Kasım 28, 2017 tarihinde, saat 8:58 am
  Permalink

  bıttım sabunu kaç liraya satılıyor? bizim burada aktarlarda tanesi 2 liraya satıyorlar ama ne kadar doğal onu da bilemeyiz. sizlerin sattığınız sabun kaç lira?

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir