Bıttım Sabunu Fiyatı

Üretimini yaptığımız doğal bıttım sabunu fiyatı kalitesine göre belirlenen bir üründür. Sizlere bu makalemizde bıttım sabunu fiyatı hakkında analizli bir şekilde bilgilendirme yapacağız. Öncelikle bu mucizevi sabun nedir? onu tanıtalım. Tamamen doğal yollarla ürettiğimiz sabunda hiçbir kimyasal katkı maddesine yer verilmemektedir. Katkısız ve doğal üretilen sabunumuz herkes tarafından kullanılmaktadır.

Bıttım sabunu denilince akıllara ilk gelen şey Siirt’te üretiliyor olmasıdır. Çünkü bu sabun sadece Siirt ilinde üretilip satılmaktadır. Şimdi kendi kendinize diyebilirsiniz, bıttım sabunu bizim burada aktarlarda satılıyor diye. Evet bu sabun Türkiye’nin hatta dünyanın her bir ucunda satılmaktadır. Fakat şunu bilmelisiniz ki, piyasada bıttım sabunu adı altında birçok çeşit çeşit sabun satılmaktadır. Hangisi kaliteli, hangisi kalitesiz ayırt edimi oldukça zordur.

Kalitesiz bıttım sabunu kullanımı zararlıdır. Fayda yerine ne yazık ki yan etkileri ile karşılaşırsınız. Aynı zamanda kilogram fiyatı ortalama 6-7 lira arasında satılmaktadır. Tamamen katkılı üretilen ürünlerdir. Bu ürünleri tercih ettiğiniz sürece ne yazık ki hiçbir faydasına rastlamazsınız. Ancak Siirt’e has üretilen bıttım sabunu kullanırsanız kesinlikle kullanımdan 1 hafta sonra gözle görülür bir şekilde faydalarını fark edeceksiniz.

Siirt’in incisi olan bıttım sabunu doğal sabunların en çok tercih edilenleri arasındadır. Sabunumuz faydasından ziyade doğallığı ile daha çok tercih edilmektedir. Yapılışı sırasında fabrikasyon ihtiyacına gerek duyulmaz. Sadece el ile üretilmektedir. Bu da sabunun ne kadar büyük derecede doğal olduğunu göstermektedir.

Sabunun içerdiği bıttım yağı sayesinde birçok saç ve cilt sorunlarına fayda sağlayabilirsiniz. Kullanan müşterilerini memnun etmekte ve kullananların siparişlerini sıklıkla tekrar ettiği bir gerçektir. %100 doğal üretildiği için kimyasal barındıran şampuan, saç kremleri ve diğer sabunları piyasada satış olarak sollamıştır. Şimdi sizlere bu sabunun fiyatı hakkında bilgiler verelim.

Bıttım Sabunun Piyasadaki Fiyatı

Bıttım sabunu yapımı sırasında bıttım yağı kullanılmaktadır. Faydasını sağlayan önemli faktör bıttım yağıdır. Üretiminde kullanılan yağ oldukça kıymetli ve yüksek bir satış fiyatı değerine sahiptir. Yağın kilosu ortalama 60-90 lira arasında satılmaktadır. Bu yüzden bıttım sabunu satış fiyatı ortalama 25 ile 30 lira arasında satılmaktadır. Bu fiyatı Siirt’liler tarafından verilen satış değeridir.

Bazı bıttım sabunu satıcı firmaları satış kar amacını artırmak için sahte sabunları satarak sabunun piyasa kalitesini düşürmektedir. Bu tür firmalara itibar ederek satın alan müşteriler sabunu kullandıktan sonra faydasını göremeyip zararları ile karşılaştıktan sonra sabunu bir daha kullanmamaktadır. Bu da ürünümüzün satış potansiyelini düşürmektedir. Böylelikle sizlerde bu sabunu satın alırken kesinlikle Siirt üreticisine sahip bir firmadan satın almanız, sizler ve biz satıcılar için çok doğru bir karar olacaktır.