Bıttım Sabunu Egzamaya İyi Gelir mi?

Siirt ilimizde Bıttım meyvesinin yağından ürettiğimiz bıttım sabunu cilt problemlerine oldukça etkili sonuçlar göstermeye devam etmektedir. Bunların arasında özellikle egzama sorununu çözmeye karşı oldukça faydalıdır. Siirt ilimizde ürettiğimiz bu sabunu siz değerli müşterilerimiz için Türkiye’nin her bir ucuna kapıda ödemeli olarak gönderim sağlamaktayız. Üretimi aşamasında hiçbir kimyasal katkı maddesi kullanılmayıp tamamen doğal olarak üretilmektedir. Bu sabunu kullanarak egzama sorunlarınıza kesin çözüm bulabilirsiniz.

Bıttım Sabunun Egzamaya Faydaları

Sabunun içeriğinde kullanılan bıttım yağı sabunda antiseptik diğer bir deyişle mikrop öldürücü özelliği taşımaktadır. Bu özellik sayesinde cildinizde ki mikropların yok edilmesinde yardımcı olmaktadır. Egzama sorunları da özellikle mikrop hastalıklarından bulaşmaktadır. Bu hastalığı önlemek için kesinlikle doğal bıttım sabununu tercih etmeniz gerekmektedir. Çünkü bıttım sabunu egzamaya faydalı doğal bir üründür.

Bıttım Sabunu Fiyatı Ne Kadar?

Bıttım sabunu fiyatı her firmada farklı değerler biçimde satışa sunulmaktadır. Fakat bütün maliyetler ölçüldüğü sabunun ortalama fiyatı 1 kilogram 6 kalıp olarak 25 liraya satılmaktadır. Sitemizde satışa sunduğumuz sabunu fiyatı 1 kilogram olarak 25 liraya satışa sunulmaktadır. Kampanyalı fiyat olarak da 3 kilogram 60 liraya satılmaktadır.

Hemen bu sabuna sahip olabilmek için sitemizden online sipariş formunu doldurabilirsiniz.