Bıttım Sabunu Doğal Bir Sabun mudur ?

Bıttım sabunu siirt yöresinin incisi haline gelmiş faydaları saymakla bitmeyen bir yemiş türünden tamamen doğal olarak üretilen  sabundur. Uzmanlar tarafından sıkça önerilen bir sabun türüdür. Bu sabun türü Saçlarınızda ve vucudunuzun bir çok bölgesinde faydalı görevler üstlenen kullanımı kolay ve huzur verici bir özelliğe sahiptir. Siirt yöresinde bulunan bir fıstık türünün kurutulup toz haline getirildikten sonra sabuna dönüştürülmesi sonucu ortaya çıkan bıttım sabunu tamamen doğal olması ile meşhur olmaktadır. Saçlar ve beden konusunda bir çok başarıya imza atan bu sabun sizlerinde derdine deva olacaktır. Hiç bir kimyasal madde içermeyen bu ürünün yan etkisi bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün sizleri memnun edecektir.

Bıttım Sabununun Faydaları Saymakla Bitmez ?

Bıttım sabunu saç diplerinizde bulunan yıpranmış derisini onararak derinin kendini yenilemesine sebep olur. Saçlarınız daha temiz ve sağlıklı uzamış olurlar. Saç diplerinde bulunan yara bere izlerini yok eder Bıttım sabunu kelliğe bire bir deva olmaktadır. Besleyici özelliğiyle saç diplerinizin yağlanmasını ve saçlarınızın daha gür çıkmasına sebep olur. Bıttım sabunu beyazlamış saçlarınızı düzenli kullandıldığı taktirde 6-7 ay içersinde eskisinden daha gür ve eski rengini almış bir şekilde çıkmasına sebep olmaktadır. Bıttım sabunu yüzünüzde çıkan sivilce akne ergenlik sivilcesi yara bere izi gibi bir çok konuda başınızı ağrıtan yaraların tedavisi konusunda bire bir gelmektedir. Bıttım sabunu ellerinizde ayaklarınızda bedeninizde çıkan mantar egzema gibi bir çok hastalık belirtilerini yok eder ve nemlendirici özelliği sayesinde daha bakımlı ve pürüssüz bir görünüm kazandırır.

Bıttım Sabunu Kullananlar Memnun Kalıyor ! 

Bıttım sabununu temizleme yapacağınız bölgeye bol suyla köpükledikten sonra masaj yapar gibi saç diplerinize doğru ovalayınız. Sürekli ve düzenli kullanmaya özen göstermelisiniz. Düzenli kullanıldığı taktirde dilediğiniz kadar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bıttım sabununu kullanırken herhangi bir kimyasal madde kullanmayınız. Yapacağımız tüm çalışmalar ve görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Tüm ürünler uygun ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra kargo ile gönderilmektedir.

Bıttım Sabunu iletişim

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

0543 815 71 91

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.