Bitkisel Bıttım Sabunu

Güneydoğu Anadolu bölgemizin Siirt ilinde doğal yöntemlerle ürettiğimiz bitkisel bıttım sabunu saç dökülmesine ve cilt sorunlarına karşı etkili muhteşem üründür. Üretimi tamamen doğal yöntemlerden geçen bu sabun herkes tarafından ilgi ile karşılanmaktadır. Sabun yapılırken kesinlikle fabrikasyon yardımı almadan üretilmektedir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bıttım sabunu nasıl yapılır adlı makalemize de göz atabilirsiniz. Tamamen bitkisel üretilen bu sabunumuz herhangi bir yan etki yapması söz konusu bile değildir.

Bıttım sabunu faydaları sayısız değere sahiptir. Saç dökülmesine, kepeğe, saç beyazlamasına, yağlı saçlara, sivilceye, egzamaya, mantara, sedef ve kaşıntı gibi daha birçok saç ve cilt problemlerine karşı faydalıdır. Saydığımız bu tür saç ve cilt hastalıkları için günümüzde birçok ürünler üretilmektedir. Bu üretilen ürünler seri üretime bağlı olarak üretilir ve içeriğinde kesinlikle bitkisel malzemeler kullanılmamaktadır. Kimyasal içerikli olarak üretilen bu ürünler insan sağlığına oldukça zararlıdır. Bu tür ürünleri kullanan insanlarımız ne yazık ki fayda beklerken zararları ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu tür ürünlere kesinlikle itibar etmenizi tavsiye etmemekteyiz.

Sadece bıttım sabunu kullanarak doğal güzelliklere sahip olabilirsiniz. Ürettiğimiz bıttım sabunu saç ve cilt dostu olduğunu bilmenizi isteriz. Kesinlikle saç veya cilt sorunlarınız var ise bıttım sabununu tercih etmeniz sizler için en faydalısı olacaktır. Bitkisel bıttım sabunu sadece Siirt ilinde üretilmektedir. Farklı bir ilde bulduğunuz bıttım sabunu kesinlikle bitkisel değildir. Bu sabunu satın almaya karar verdiyseniz kesinlikle Siirt ilinden temin etmeyi unutmayınız.

Çünkü bu sabuna talep arttıkça birçok sahte sabunlar üreten firmalarda ortaya çıkmaktadır. Bu da bizim gibi doğal el yapımı bıttım sabunu üreten üreticileri oldukça üzmektedir. Bu firmalardan kesinlikle alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Kalitesiz ve ucuz ürünler satarak biz üreticileri üzmektedir. Bıttım sabunu ülkemizde doğallığı ile bilinmesi gereken bir üründür.

Bitkisel bıttım sabunu satın almak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz 0543 815 7191 telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.